Lillepotid Sinu aeda, rõdule, terrassile

 Lillepotid – suured ja veel suuremad. Sekka vahel ka veidi väiksemaid. Kuid igal juhul sobivad õue, terrassile, rõdule, talveaeda – sinna kus alati on tingimused veidi karmimad.

Kevad on käes ja õige pea tahaksid kõik hakata oma rõdusid ja terrasse kaunistama. Siit poest leiad väikese valiku lillepotte, mis selleks tarbeks hästi sobivad. Valikus on nii suuri, kui ka väikseid potte, kergekaalulisi ja raskemaid, mis tuulega ümber ei lähe.

Potid on külmakindlad, seega ei pea neid sügisel külmade ilmade saabudes kuskile ladustama vaid võid oma aknatagused ka talviseks ajaks kauniks jätta. Täita need okste ja kanarbikega ja lasta lumemütsidel pähe sadada.

Pakkumisel on Hollandi firma NDT International BV lillepotid. Perefirma kollektsioon täiustub väikeste uuendustega igal hooajal.

Materjalide valikus on savi, glasuuritud savi, fiiberkiu ja tsemendisegu (fibreconcrete), fiiberkiud (fiberclay).

Kõik materjalid peale glasuurimata savi on külmakindlad. Fiiberkiu kasutamisega antakse pottidele kergust ja õhulisust – kuid samal ajal jäävad nad tugevaks ja pragunemiskindlaks. Neid saab kasutada paikades, kus rasked savipotid on liiast. Keraamilised potid on aga rasked ja seetõttu püsivad kindlalt paigal ka suurema tuulega.

Kui Sul on olemas idee, kuhu ja milliseid potte sa soovid ja neid ei ole poes parasjagu saadaval või nähtaval...kirjuta evely@aiaidee.ee.

Riided aednikule - Sealt võib leida aias toimetamiseks riideid. Esialgu põlled, mis aitavad korraks aeda toimetama sattudes seljariietel puhtaks jääda. Annavad taskud, kuhu käest ära panna kääre, telefoni ja kindaid. Kõik põlled on erinevat moodi - tehtud just sinule, et saaksid aias toimetades hea välja näha ja et oleks mugav olla.